18°C bezchmurnie

Krakowskie Przedmieście 4 listopad o 4 nad ranem

Śródmiejscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie pobicia 19-letniego mężczyzny, do którego doszło 4 listopada 2017 roku około godz. 4:00 w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z Policją przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że 19-latek idący w towarzystwie swoich kolegów po Krakowskim Przedmieściu zauważył jak dwaj mężczyźni zaczepiają i wyzywają napotkane kobiety. Stanął on w ich obronie zwracając uwagę napastnikom. Od razu został pobity. Jeden z agresorów został ustalony i zatrzymany przez policjantów bezpośrednio po zdarzeniu. Usłyszał już zarzuty i w najbliższym czasie stanie przed sądem.

Drugi z nich jest obecnie poszukiwany. Jest to mężczyzna w wieku około 25-35 lat mający ciemne włosy. W dniu zdarzenia ubrany był w ciemny płaszcz, niebieskie, jeansowe spodnie Miał na sobie szalik.

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na których widać sylwetki oraz twarze osób podejrzanych.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na ich temat proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu  w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22/ 60 391 30 lub 22/ 60 391 58 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected] .

rk

Materiał: KSP


Krakowskie Przedmieście 4 listopad o 4 nad ranem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się