6°C rozproszone chmury

LADIES NIGHT w Cinema City - "Serce nie sługa". KONKURS.

Wydarzenia, LADIES NIGHT Cinema Serce sługa KONKURS - zdjęcie, fotografia

Wraz z październikiem do Cinema City powraca cykl Ladies Night - specjalnie dla kobiet. Wygraj bilety na najbliższy czwartek już teraz.

Seria Ladies Night to wyjątkowy cykl w kinach Cinema City wyjątkowo i specjalnie dla kobiet. To wyjątkowy wieczór dla przyjaciółek, mam, sióstr i koleżanek. Porady braffiterek, konkursy i wyjątkowe upominki. Zgarnij bilety na to wydarzenie już teraz!

Jeżeli nie macie planów na 11 października, to zapraszamy  o godz. 19.30 do Cinema City w Galerii Połnocnej. To świetna okazja, by odprężyć się po stresującym i pełnym wyzwań tygodniu w gronie najbliższych. Każda uczestniczka otrzymuje zestaw upominków w ramach Ladies Night. Następnie, będzie możliwość wzięcia udziału w konkursach oraz zdobycia wielu wyjątkowych nagród np; pobytu w SPA etc. Co więcej, do dyspozycji kobiet będzie cała masa specjalistów, którzy z przyjemnością rozwieją wszelakie wątpliwości. Prócz tego czwartku, czeka nas jeszcze jeden - listopadowy. Cykl Ladies Night odbędzie się w 19 kinach Cinema City w całej Polsce: w Warszawie (Arkadia, Galeria Mokotów, Galeria Północna), Krakowie (Bonarka), Poznaniu (Plaza), Katowicach (Silesia), Łodzi, Wrocławiu (Korona), Toruniu (Plaza), Lublinie (Plaza), Bydgoszczy, Bielsko-Białej, Częstochowie (Galeria Jurajska, Wolność), Gliwicach, Rybniku, Wałbrzychu, Zielonej Górze i Starogardzie Gdańskim.

Podczas czwartkowego Ladies Night odbędzie się projekcja filmu "Serca nie sługa" z Magdą Różdżką, Romą Gąsiorowską, Borysem Szycem i Mateuszem Damięckim. Komedia rzuca nowe spojrzenie na związki, miłość i... przyjaźń. Filip i Daria złożyli sobie niegdyś przysięgę, że jeżeli oboje będą singlami do 30, to wezmą ślub. Fili przypomina o umowie Darii i oboje... wdrażają dawną przysięgę w życie. Czy to przyjaźń czy to już kochanie? 

Aby wygrać bilety, wystarczy - korzystając z formularza kontaktowego po prawej stronie - wysłać nam Waszą interpretację przysłowia "SERCE NIE SŁUGA". Macie czas do jutra do 16.00! 


LADIES NIGHT w Cinema City - "Serce nie sługa". KONKURS. komentarze opinie

  • gość 2018-10-08 12:15:05

    Witam, o który formularz kontaktowy chodzi? Po prawej stronie widzę przełącznik na stronę Facebook. Czy odpowiedzi mają być udzielane właśnie za pośrednictwem strony Facebook? Pozdrawiam

Dodajesz jako: Zaloguj się