17°C bezchmurnie

Lewandowski zamieszkał w Złotej 44

Mieszkalnictwo, Lewandowski zamieszkał Złotej - zdjęcie, fotografia

W pierwszych dniach listopada 2017 r. Robert Lewandowski odebrał klucze do swojego apartamentu w Złotej 44.

- Już zawarcie umowy kupna apartamentu z panem Robertem Lewandowskim było dla nas dużym wydarzeniem. Ale jeszcze większym był odbiór kluczy przez niego, gdy nasz klient powiedział, że jest zadowolony. To dla dewelopera największa nagroda: usatysfakcjonowany inwestycją klient – komentuje Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development odpowiedzialny za sprzedaż Złotej 44. - My też mamy ogromną satysfakcję, że słynny piłkarz, kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej, wybrał właśnie Złotą 44 i że spełniliśmy jego oczekiwania. - Dla Pana Roberta bardzo ważny był nie tylko apartament, jaki wybrał, ale cała oferta Złotej 44. Nasz sławny klient podkreślał, że dla niego jako sportowca bardzo istotny jest dostęp do strefy rekreacyjnej budynku.

Także Robert Lewandowski, podpisując umowę kupna apartamentu, mówił, że ogromnym atutem mieszkania, jakie wybrał w Złotej 44, jest możliwość skorzystania z basenu, siłowni, sauny czy masaży bez wychodzenia z budynku: wystarczy zjechać na dół i o dowolnej porze można wykonać plan treningowy.

Warszawska Złota 44 to jeden z najwyższych w Europie budynków mieszkalnych, zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda.

(a)

Podpis: Robert Lewandowski i Rafał Szczepański po podpisaniu umowy kupna apartamentu

Lewandowski zamieszkał w Złotej 44 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się