-1°C pochmurno z przejaśnieniami

Maraton horrorów z Cinema City. KONKURS.

Film, Maraton horrorów Cinema KONKURS - zdjęcie, fotografia

Październik oznacza Halloween - a więc klimat grozy i horrorów. Wraz z Cinema City mamy dla Was do wygrania zaproszenia na maraton grozy!

Październik w rozkwicie i choć pogoda dopisuje, to październik uchodzi raczej za miesiąc mroczny i klimatyczny. Wszystko przez Halloween, dynie i święto duchów, czyli Halloween. Nie na lepszego sposobu na świętowanie, aniżeli maraton horrorów w gronie najlepszych znajomych.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać podwójne zaproszenie na Horror Night (26.10.2018) w Cinema City w Arkadii lub na Białołęce? Wyślijcie nam 10 zdaniowy scenariusz na horror. Zróbcie to, używając kwestionariusza po prawej stronie. Bądźcie oryginalnie i pamiętajcie, że wyobraźnia nie ma granic! Warto, ponieważ tegoroczny repertuar zawiera aż dwie nowe pozycje. Od 22.00 w Cinema City zostaną wyświetlone następująco: "Korpo", "Suspiria", "Look Away" oraz "Ghostland". Pozycja otwierająca maraton, czyli "Korpo" opowiada historię młodego prawnika niesłusznie zwolnionego z korporacji. Kiedy korporację opanowuje tajemniczy wirus, główny bohater wykorzystuje tą okazję, aby przebić się do biur zarządu na samej górze. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż byli koledzy z firmy... nie do końca są sobą. Następny film to długo wyczekiwana "Suspiria" czyli remake horroru z lat 80 z Dakotą Johnson, Chloe Grace Moretz czy Tildą Swinton. Dakota gra początkującą tancerkę w szkole baletowej, której dyrektorką jest ekscentryczna pani dyrektor. Wraz z jej rozpoczęciem edukacji, znika inna studentka, a to tylko początek niepokojących wydarzeń. Zwłaszcza, że szkoła momentami przypomina sabat czarownic. Może nie bez powodu? Kolejny film to "Look Away". 18 letnia Maria, uczennica liceum, zamienia się miejscami ze swoim złowrogim, lustrzanym odbiciem. Role się odwracają, a życie w liceum nagle przestaje być takie uciążliwe. Maria musi jednak zapłacić za to pewną cenę. Maraton zamknie brawurowe "Ghostland" wraz z historią 3 sióstr, które w raz z publikacją książki "Incydent w Ghostland" wracają do domu, z którego niegdyś uszły z życiem. Wspomnienia wciąż bolą, a zabliźnione rany nie potrzebują wiele by znów krwawić. 

Posiadacze karty Cinema City Unlimited mają darmowy wstęp na Maraton. Bilety kosztują 37 zł w Warszawie i 35 złotych w pozostałych miastach. U nas możecie zdobyć darmowe zaproszenia już teraz! Jeśli tylko macie ochotę na... odrobinę strachu? 


Maraton horrorów z Cinema City. KONKURS. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się