-1°C pochmurno z przejaśnieniami

Niedługo koncert "Niepodległość" Salonowej Orkiestry J. Straussa i solistów!

Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście zaprasza na spektakularny, wyjątkowy koncert pod tytułem "Niepodległość", który odbędzie się w Warszawskim Domu Techniki NOT już niedługo!

Z okazji 100-lecia obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości, Rada i Zarząd Dzielnicy Śródmieście ma przyjemność zaprosić na fascynujący koncert pod zwięzłym, acz konkretnym tytułem "Niepodległość" w wykonaniu J. Straussa oraz solistów: Aleksandry Gudzio i Krzysztofa Zimnego. 

Impreza okolicznościowa będzie miała miejsce 10 listopada br. w Warszawskim Domu Techniki NOT, przy ul. Tadeusza Czackiego 3/5 w sali A. W programie zawiera się między innymi poezja Mickiewicza, Słowackiego, Miłosza, Norwida, fragmenty przemówień Piłsudskiego, Paderewskiego i Dmowskiego. Nie zabraknie oczywiście polskiej muzyki filmowej, pieśni patriotycznych, czy też tańców narodowych dzieci z warszawskiej szkoły baletowej - dla każdego coś pięknego. Zaraz po skończonym koncercie będzie można poczęstować się pysznym, słodkim tortem! 

Dystrybucja zaproszeń rozpoczęła się niedawno, bowiem 30 października br. w punkcie informacyjnym Urzędu Dzielnicy Śródmieście, przy ul. Nowogrodzkiej 43. Trwa ona do wyczerpania zapasów - na jedną osobę przypada do dwóch biletów, które ogólnie są bezpłatne. 


Niedługo koncert "Niepodległość" Salonowej Orkiestry J. Straussa i solistów! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się