17°C lekkie zachmurzenie

Podejrzany o napady na kobiety w oku kamery

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży pierścionka o wartości około 1000 zł., do którego doszło w dniu 21 września 2017 roku na klatce schodowej budynku przy ul. Smolnej 9 w Warszawie. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z Policją przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń wynika, że wskazany na wizerunku mężczyzna obserwował wcześniej pokrzywdzoną i zaatakował ją na klatce schodowej budynku. Ten sam mężczyzna może mieć również związek z innymi zdarzeniami zaistniałymi w ostatnim czasie na terenie Śródmieścia takimi jak kradzieże łańcuszków na wyrwę, dokonywanych na klatkach schodowych. Napastnik na swoje ofiary najczęściej wybiera kobiety w podeszłym wieku.

Być może ktoś z państwa był świadkiem takiego zdarzenia i rozpoznaje tego mężczyznę lub zna miejsce jego pobytu.

Wizerunek podejrzanego o przestępstwo został uchwycony przez kamery monitoringu. Jest to mężczyzna w wieku ok 35 lat. W chwili przestępstwa ubrany był w kurtkę „moro” z kapturem i ciemne spodnie.

Osoby które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tego mężczyzny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 40, 22/ 60 391 50 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

 

 

Podejrzany o napady na kobiety w oku kamery komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się