15°C bezchmurnie

Restauracja Ole w zupełnie nowej odsłonie - teraz więcej niż Steak&Tapas Bar

Ole Restaurant & Cocktail Bar w nowej odsłonie

Kuchnia hiszpańska i śródziemnomorska nie jest sprawą łatwą pod względem przyrządzenia a już tym bardziej - podania. Tym bardziej, gdy mówimy o centrum Warszawy oraz okolicach Starego Miasta, gdzie znajdziemy dużą ilość miejscówek wabiących klientów tylko wyglądem wnętrza oraz dobrą lokalizacją. A przecież czasem tak mocno chce się spróbować czegoś, co znaleźć możemy tylko w odległych zakątkach naszego świata.

          Właśnie takim miejscem jest restauracja Ole przy historycznym placu Trzech Krzyży. W zupełnie nowej odsłonie, dopiero po remoncie, z nową kartą dań, specjalnymi ofertami a przede wszystkim nowym szefem kuchni czeka ona na Was, żeby pozwolić na chwilkę przenieść się nad wybrzeże Morza Śródziemnego, brzegi wysp japońskich oraz zabrać Was kilkaset lat wstecz, by spróbować regionalne dania polskie i hiszpańskie.

        Cały zespół restauracji Ole znajdującej się w samym sercu Warszawy na Placu Trzech Krzyży 18 zaprasza Was do skosztowania takiej kuchni śródziemnomorskiej, hiszpańskiej, polskiej regionalnej oraz japońskiej w ich restauracji w zupełnie nowej odsłonie! Na czele z nowym szefem kuchni – utalentowanym Szefem Młodego Pokolenia, Maćkiem Siąkowskim oraz perfekcyjnym w każdym szczególe General Manager-em Patrykiem Ochockim restauracja nabrała zupełnie nowych, eleganckich i niezapomnianych kształtów. Dania kuchni hiszpańskiej, dalekowschodniej i śródziemnomorskiej naprawdę pozwolą poczuć klimaty tamtych krajów oraz dalekich czasów, gdyż cała załoga restauracji Ole zadba o najdrobniejszy szczegół, poczynając od wyboru najświeższych owoców, warzyw i mięs  Morza Śródziemnego przez przygotowanie w perfekcyjnym wykonaniu i kończąc na podaniu dania w odpowiednim momencie i w odpowiedniej temperaturze! Niepowtarzalnie steki polskie oraz WAGYU Cobe Style już w tej chwili są oceniane przez Gości restauracji jako niemal najlepsze w całej Polsce. Może ktoś z Was chciałby się przekonać? Z kolei, nowy sommelier restauracji Ole nie tylko jest prawdziwym mistrzem w kwestii win, ale również wie wszystko o tym, jak dobrać wino odpowiednie do pory dnia, dania i nawet Waszego nastroju i poziomu zmęczenia, gdyż ma wiele wspólnego z krajami, gdzie wino jest nie tylko napojem, lecz całą kulturą.

        Restauracja Ole w swojej nowej ofercie zadbała o każdego. Wiedząc, że znajduje się w prawdziwym sercu Warszawy obok Centrum Giełdowego, największych centrów handlowych oraz centrum rozrywki, odpoczynku i turystyki, restauracja Ole oprócz nowej karty dań przygotowała ofertę lunchową. Codziennie nowa oraz wyszukana pozytywnie zaskoczy każdego Gościa i pozwoli na chwilę przenieść się w świat wyrazistych, czystych i niezapomnianych smaków i da impuls do natchnienia i refleksji. Restauracja Ole niewątpliwie jest połączeniem doskonałej atmosfery, profesjonalnego i zespołu oraz prawdziwych smaków. Może warto przyjść i przekonać się na własnej skórze?

Ole Restaurant & Cocktail Bar,  Pl. Trzech Krzyży 18

tel. 519-875-767

[email protected]


restauracja ole, ole restaurant, warszawa, Śródmieście, plac trzech krzyży - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się