Klocki LEGO rozwijają dzieci, najtańsze w Warszawie

Z tym, że dzieci są naszym skarbem zgodzi się chyba każdy. A każdy rodzic jest gotowy poświęcić całe swoje siły, żeby jego dziecko było najlepsze, najbardziej wychowane i najbardziej wykształcone. Klocki LEGO mogą idealnie wpomóc proces wychowania naszego dziecka. Pomogą one skupić uwagę dziecka, nauczą go cierpliwości, kreatywności. Rozwiną funkcje motoryczne oraz wspomogą koncentrację. Klocki LEGO - jeden z najbardziej pomocnych środków w trakcie wychowywania dziecka. Polecamy sklep internetowy foxzabawki.pl, gdzie znajdzie najpopularniejsze zestawy w najniższych cenach oraz profesjonalną obsługę i szybką dostawę prosto do domu. Zapraszam do skorzystania z kodu rabatowego "isrodmiescie", który należy wpisać w polu Kupony na stronie sklepu, żeby dodatkowo otrzymać 5% rabatu.

                Z tym, że dzieci są naszym skarbem zgodzi się chyba każdy. A każdy rodzic jest gotowy poświęcić całe swoje siły, żeby jego dziecko było najlepsze, najbardziej wychowane i najbardziej wykształcone. Klocki LEGO mogą idealnie wpomóc proces wychowania naszego dziecka. Pomogą one skupić uwagę dziecka, nauczą go cierpliwości, kreatywności. Rozwiną funkcje motoryczne oraz wspomogą koncentrację. Klocki LEGO - jeden z najbardziej pomocnych środków w trakcie wychowywania dziecka. Polecamy sklep internetowy foxzabawki.pl, gdzie znajdzie najpopularniejsze zestawy w najniższych cenach oraz profesjonalną obsługę i szybką dostawę prosto do domu. Zapraszam do skorzystania z kodu rabatowego "isrodmiescie", który należy wpisać w polu Kupony na stronie sklepu, żeby dodatkowo otrzymać 5% rabatu.

                Przychodzi taki moment w życiu, kiedy dba się nie o siebie, tylko o swoje potomstwo i to staje się sensem naszego życia – to jest po prostu naturalne. Naturalnym jest również to, że każde dziecko, nawet to, które dopiero się urodziło, ma od samego początku wgrany program samorozwoju. Wynika z tego, że jak dziecko, tak i rodzice powinny być w 100% zaangażowane w proces wychowania. Jeśli dla naszego malucha własny rozwój jest czymś naturalnym, wrodzonym i prostym, to dla nas jako rodziców momentami jest to ogromny wysiłek i poświęcenie. Nie zawsze wiemy, co będzie dla naszego dziecka najlepsze i w którym czasie. Czasami nie wystarcza wiedzy przekazanej nam przez naszych rodziców, doświadczenia z własnej rodziny, z czasów, kiedy musieliśmy się opiekować naszym rodzeństwem. Wtedy potrzebujemy specjalistycznej wiedzy z dziedziny nauk psychospołecznych, biologicznych oraz dodatkowych pomocy materialnych, takich jak np. klocki LEGO. Jakie etapy rozwoju społecznego, psychicznego oraz sensomotorycznego przechodzi nasze dziecko i jak takie klocki LEGO mogą ten rozwój usprawnić, jednocześnie sprawiając naszemu dzidziusiowi wiele przyjemności?

                Mówiąc o rozwoju małych dzieci, należy się skupić na poszczególnych etapach tego rozwoju w zależności od wieku. Jest dużo różnorodnych podziałów, obejmują one różne przedziały wiekowe, skupiają się na różnych cechach rozwojowych i aspektach wychowania - większość z nich mówi o tym samym na różne sposoby. Skupimy sie tutaj na przedziale wiekowym od 0 do 12 lat. Mamy tu 4 etapy rozwoju naszego skarbu.

Niemowlęctwo

                Okres do 1 roku życia. Dziecko znajduje się w pewnym konflikcie. Musi ono zdecydować, zaufać rodziców, czy nie. W tym okresie jest ono szczególnie bezradne i zdane na opiekę swoich rodziców. Widzi świat ich oczami, widzi przed sobą mamę, która darzy go ciepłymi słowami pełnymi miłości i zachwytu, zapewnia pożywienie, przytula i zawsze jest blisko. Większość zdolności motorycznych w tym wieku funkcjonuje jeszcze na poziomie odruchów, np. odruch ssania, powszechnie znany odruch moro a także mniej znany odruch zatrzymania powietrza, kiedy zanurzamy dziecko pod wodą. Już na tym pierwszym etapie niepozorne klocki LEGO mogą znacznie ułatwić rozwój naszego dziecka. Może maluch jeszcze nie zbuduje wielkiej wieży albo samochodu, natomiast jaskrawe, wyraziste kolory klocków LEGO już będą w stanie przyciągnąć jego uwagę i ukazać wszystkie kolory tęczy a budowanie różnych ciekawych rzeczy przez rodziców na oczach dziecka na długo przyciągną jego uwagę. W okresie ok. 1 roku życia, kiedy dziecko już jest w stanie wyrażać swoje chęci przed rodzicami  poprzez gruchotanie, połączenie sylab i samogłosek i śmiech bądź płacz nieraz zdarzy się tak, że dziecko będzie wręcz kazało rodzicom bawić się z nimi. Układanie klocków LEGO na jego oczach będzie niesamowicie wciągające dla wszystkich i pomoże spędzić razem ten czas.

Wczesne dzieciństwo

                Jest to czas w okolicach od 2 do 3 roku życia. Rozwój w tym okresie jest niemniej intensywny, niż w okresie niemowlęctwa. Jest to również czas bardzo intensywnego rozwoju motorycznego. Dziecko już w okolicach 1 roku życia zaczyna wykształcać proste zdolności motoryczne poprzez próby chwytania, uderzania, dotykania różnych przedmiotów, nie mówiąc już o prężnie rozwijających się zdolnościach lokomocji. W tym przedziale wiekowym dziecko intensywnie walczy o własną autonomię, zwłaszcza jeśli chodzi o motorykę. Bawi się, pełza, chodzi, traci i odzyskuje równowagę, przewraca się – jednym słowem zaczyna oswając świat fizyczny. Zaczyna też układać różne przedmioty w określonej kolejności, próbować budować i burzyć. Jest to czas, kiedy zwyczajne klocki LEGO są w stanie przynieść niesamowicie dużo korzyści. Jeśli dobierzemy je odpowiednio do wieku – należy pamiętać, że dziecko w tym wieku oswaja świat również poprzez lizanie i próby połykania najróżniejszych przedmiotów, a więc warto kupować duże klocki, nie zawierające drobnych elementów – to długa, wciągająca całą rodzinę zabawa będzie zapewniona. W tych pierwszych okresach można zkorzystać z klocków LEGO specjalnie dopasowanych dla małych dzieci, takich jak np. klocków z serii LEGO Duplo, gdyż producent zadbał o to, żeby w tej serii klocków prezentować dzieciom łatwiejsze figury, ukazywać mniej skomplikowane kształty i używać wyrazistych, ale zarazem prostych kolorów a także pozostawił dużo możliwości dla tworzenia własnych kompozycji używając tychże prostych kształtów. W dalszych okresach rozwoju, połączenia kolorów stają się coraz bardziej skomplikowane, figury nabierają większej różnorodności i pozwalają na to, żeby klocki LEGO się nie znudzały bardzo długo.

Wiek zabawy

                Jest to wiek przejawu wielkiej inicjatywy naszego skrabu. Dziecko w wieku od 4 do 5 roku życia od niedawna (2-4 rok życia) potrafi współdziałać ze swoimi rowieśnikami. Jest to czas, kiedy rodzice ze swojej strony mogą zapewnić dziecku rozrywkę po prostu nie przeszkadzając oraz pozwalając na przejawianie własnej inicjatywy, nawet tej jej destruktywnej części. Tłumienie inicjatywy dziecka może się wiązać z poczuciem winy i zbytnią uległościa w dalszych okresach rozwojowych. Dziecko na tym etapie po prostu podbija świat, dostrzegając wiele różnych możliwości. Zaprezentowanie kilku zestawów LEGO w tym czasie niewątpliwie sprawi nie tylko świetną zabawę, ale również i rozwój wyobraźni, cierpliwości, twórczości, motoryki, sprytności i wielu innych cech małego zdobywcy. Zestawy LEGO nawiązujące do ulubionych bohaterów pomogą jeszcze bardziej wczuć się w rolę głównego bohatera, pozwolą stworzyć własne odcinki ulubionej bajki wraz z kolegami na podwórku czy w domu oraz pozwolą poczuć, że walka ze złem nie jest taka prosta, niż się wydaje na ekranie. Układając klocki LEGO całą rodziną, rodzice mogą w sposób bardzo praktyczny i zrozumiały tłumaczyć skomplikowane treści swojej kochanej Królowej Śniegu czy dzielnemu Batmanowi.

Wiek szkolny

                Ostatni okres rozwojowy, kiedy o dzieciach możemy mówić jako dzieciach a nie nastolatkach. Obejmuje on wiek dziecka mniej więcej od 6 do 12 lat. Najważniejszą cechą, o którą walczy dziecko w tym wieku według niektórych naukowców jest produktywność bądź kompetencja. Walczy dlatego, żeby nie mieć poczucia niższości od innych. Musi ono czuć się tak samo kreatywnym, mądrym, sprawnym jak inne dzieci w ich otoczeniu. Rozwój na tym właśnie etapie paradoksalnie mocno wpływa na stosunek do pracy zawodowej w dalszym życiu, czyli na to, co będzie za ok. 10 lat. Klocki LEGO na tym etapie, zwłaszcza jego początkowych stadiach mogą zrobić z naszego bohatera wielkiego inżyniera, nauczyć konstruowania, skomplikowanej budowy. Przekażą także wiedzę na temat znanych miejsc, wydarzeń, osobowości na całym świecie i utrwalą tą wiedzę poprzez połączenie motoryki i myślenia – jednym słowem, nauczą dziecko życiowych aspektów pozwalając je praktycznie dotknąć.

                Jak widać rozwój naszych dzieci jest procesem niesamowicie skomplikowanym a zarazem bardzo ciekawym. Od rodziców wymaga on poświęcenia swoim skarbom każdej minuty wolnego, ale daje w przyszłości bogate owoce tej pracy nad wychowaniem w postaci wielkich życiowych sukcesów naszego dziecka. Zastosowanie najróżniejszych pomocy, w tym materialnych, jest wręcz wskazane a klocki LEGO mogą nam ten proces znacznie ułatwić, gdyż oferta producenta jest bogata i daje możliwość korzystania z rzeczy sprawdzonych przez specjalistów i nakierowanych na konkretny przedział wiekowy. Znajdą się tam również i klocki dla dorosłych i młodzieży, które potrafią zaskoczyć kupujących poziomem skomplikowania i stać się prawdziwym wyzwaniem. W ostatnich czasach pojawia się coraz więcej dorosłych kolekcjonerów, które szukają wyjątkowych zestawów LEGO po całym świecie.

                Wiadomo, że klocki LEGO nie należą do najtańszych zabawek, ale nie należą również do najdroższych, zwłaszcza jeśli zwrócić uwagę na to, że LEGO naprawdę świetnie rozwija a producent dba o to, żeby jego zabawka była sensowna i służyła jako pomoc w rozwoju dzieci. Sklepy producenta nie są zbytnio rozpowszechnione w Polsce, ani też nie chwalą się niskimi cenami, natomiast w sklepach internetowych znajdziemy naprawdę przystępne ceny. Zakupy internetowe, jak wiadomo, są obarczone ryzykiem otrzymania nie tego, co zamówiliśmy bądź otrzymania uszkodzonych rzeczy, dlatego warto zwrócić uwagę na kupowanie w sprawdzonych źródłach. Najlepiej zamawiać od firm a nie od pojedycznych osób wystawiających zestawy LEGO w pojedynczych ekzeplarzach – wysokie ryzyko otrzymania uszkodzonego bądź niepełnego zestawu LEGO. Portale typu Allegro czy OLX dają niebogaty wybór oraz nie do końca wygodny system wyszukiwania, gdyż żeby odnaleźć klocki LEGO musimy wpisać albo konkretną nazwę zestawu, albo przeglądać zestawy w tej samej cenie i nie możemy zobaczyć całej róznorodności dostępnych zestawów. Dobrze opracowana, intuicyjna i przyjazna dla użytkownika własna strona internetowa jest o wiele wygodniejszym rozwiązaniem i pozwala również na przeprowadzanie różnego rodzaju promocji i akcji rabatowych. Prawie, że idealną pod tym względem jest strona foxzabawki.pl. Na tej stronie wszystkie zestawy klocków LEGO są podzielone pod względem tematyki i przedziałów wiekowych, a więc odnalezienie właściwego dla siebie zestawu jest ułatwione maksymalnie. Dzięki temu, że taki sprzedawca nie musi płacić prowizję od zakupów jego produktu (tak jest na portalach typu Allegro czy Amazon), może on sobie pozwolić na jeszcze większe obniżenie cen, dlatego wszystkie zestawy na foxzabawki.pl są w najniższych, bardzo przystępnych cenach. Cieżko będzie znaleźć inne połączenie tak tanich zestawów klocek LEGO i tak profesjonalnej i szybkiej obsługi jak w tym sklepie internetowym. Foxzabawki.pl specjalizuje się wyłącznie w sprzedaży klocków LEGO i dlatego może zadbać o każdy szczegół związany z tematyką LEGO a w ramach akcji promocyjnej już teraz proponuje 5% zniżki na każdy zestaw. Wystarczy wpisać specjalnego kod rabatowy w polu „Kupony” po umieszczeniu zestawu LEGO w koszyku. Należy wpisać hasło isrodmiescie w polu „Kupony” a zniżka zostanie naliczona automatycznie. Kolejnym udogodnienie jest również to, że Warszawiacy mogą odebrać klocki osobiście w samym centrum Śródmieścia. 

                  Życzę wszystkim przyjemnej i miłej zabawy z Waszymi maluchami!

Miejsce zdarzenia mapa Warszawa śródmieście

klocki lego, zestawy lego, promocja, tanie, najtańsze, Śródmieście, warszawa-Śródmieście, warszawa, centrum, dworzec centralny, rozwój dziecka, wychowanie dziecka, profesjonalna obsługa, szybko, gwara - komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez isrodmiescie.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"