7°C pochmurno z przejaśnieniami

Świętowanie premiery linii polskich czołgów "World of Tanks" w Muzeum Wojska Polskiego

Rozrywka, Świętowanie premiery linii polskich czołgów World Tanks Muzeum Wojska Polskiego - zdjęcie, fotografia

W niedzielę 16 września w Muzeum Wojska Polskiego odbędzie się impreza dla fanów... czołgów połączona z premierą polskich czołgów w grze "Wolrd of Tanks"

Już w niedzielę 16 września odbędzie się impreza na którą czekali wszyscy miłośnicy gry "Wolrd of Tanks" oraz militariów. Muzeum Wojska Polskiego ugości wszystkich fanów już w ten weekend w godzinach 10.00 - 18.00. Wszystko z okazji premiery polskich czołgów w uwielbianej na świecie grze. 

Atrakcji będzie co nie miara i to nie tylko dla miłośników ciężkiej artylerii, ale i dla całych rodzin. Muzeum Wojska Polskiego na Alejach Jerozolimskich 3 jest definitywnie gotowe na świętowanie! Dla fanów gry będą stoiska oczekujące na graczy i co więcej, będzie można grać wspólnie. Co więcej, będzie można zgarnąć bardzo fajne nagrody np; koszulki czy kody bonusowe do gier. Będą też prezentacje i prelekcje prowadzone przez... samych twórców "World of Tanks". To także świetna okazja by zobaczyć najnowszą wystawę Muzeum Wojska Polskiego pt. „Służyli Niepodległej. Wojsko Polskie 1918-1939. Nowe Zabytki” (ponad 1200 eksponatów, także dot. wojsk pancernych). Natomiast polski czołg 7TP wykona honorową rundę i cierpliwie zapozuje do wszelakich pamiątkowych zdjęć. Odbędzie się także wykład Michała Mackiewicza, który opowie o jednostce oraz polskiej myśli pancernej II Rzeczypospolitej. Dla majsterkowiczów powstanie strefa budowy COBI, gdzie pojawi się makieta inspirowana mapą "Studzianki" z gry. Będą też promocyjne ceny modeli i klocków z "World of Tanks"! Zagra także zespół "Żywiołak" a na scenie utwór z "World of Tanks" czyli "W moim ogródecku".. Fanów gry absolutnie nie może zabraknąć - to niesamowicie wyjątkowa. Firma Wargaming tez nie próżnowała i w porozumieniu ELLE Taxi przygotowali super taksówki z logo, chorągiewkami i i naklejkami. Pasażerowie takowych taksówek otrzymają kody bonusowe z czołgiem Rudy 102. To nie wszystko, bo robiąc zdjęcie przed dowolną taksówką biorącą udział w akcji i wrzucając je na Twittera z hashtagami: #polskieczolgi, #ELLETaxi jest do zgarnięcia nowiutki polski czołg premium 50TP Prototyp. Konkurs trwa w sobotę i w niedzielę, a wytypowanie zwycięzców już w poniedziałek. Cała ta moc atrakcji z okazji długo wyczekiwanej premiery. Polskie czołgi (linia lekka 4TP, 7TP, 10TP i 14TP oraz 25 TP KSUST II, projekty inżyniera Edwarda Habicha - 40TP oraz 45TP, a także 53TP Markowskiego, 50 TP Tyszkiewicza i 60TP Lewandowskiego) oraz rodzima mapa "Studzianka" oficjalnie zagoszczą w "World of Tanks" na stałe. 

W "World of Tanks" gra 3,5 miliona Polaków co stanowi 10% populacji całego kraju. Sama gra jest poświęcona bitwom czołgów z XX wieku i podejmując się wyzwania - masz w arsenale 550 czołgów. Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji zagrać - świetna okazja spróbować już w tą niedzielę. Wstęp wolny!


 


Świętowanie premiery linii polskich czołgów "World of Tanks" w Muzeum Wojska Polskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się