17°C bezchmurnie

Trwa Plebiscyt Sportu UW – kto zostanie sportowym mistrzem UW

Aktualnosci , Plebiscyt Sportu zostanie sportowym mistrzem - zdjęcie, fotografia

Jest to już czwarta edycja Plebiscytu Mistrzów Sportu UW organizowanego przez Koło Naukowe „Get Ready”. Celem, który stawia sobie koło w tym roku jest popularyzacja i profesjonalizcja sportu na poziomie akademickim oraz integracja sportowych środowisk akademickich. Poszukiwani byli wszyscy studenci i pracownicy UW, którzy w swojej codziennej pracy przyczyniają się do rozwoju sportu akademickiego w Polsce.

Do 14 lutego były przyjmowane zgłodzenia kandytatów na mistrza sportowego UW w 5 kategoriach:

  • Mistrz Spotu UW
  • Sportowa Zajawka
  • Drużyna
  • Trener
  • Event

Jest to już czwarta edycja Plebiscytu Mistrzów Sportu UW organizowanego przez Koło Naukowe „Get Ready”. Celem, który stawia sobie koło w tym roku jest popularyzacja i profesjonalizcja sportu na poziomie akademickim oraz integracja sportowych środowisk akademickich. Poszukiwani byli wszyscy studenci i pracownicy UW, którzy w swojej codziennej pracy przyczyniają się do rozwoju sportu akademickiego w Polsce. Członkowie koła „Get Ready” uważają, że sport akademicki w Polsce w tej chwili jest zaniedbany i dokładają wszelkich sił, żeby tą sytuację naprawić, dlatego w kolejnych edycjach swojej imprezy pilnie poszukują i chętnie nagradzają Sportowców UW.

                Cała zabawa ma cztery etapy, trwające około dwóch miesięcy. Najpierw kandydaci mogli zgłosić się jako uczestnicy konkursu, następnie następują obrady komisji, na którą między innymi składają się zwycięzcy poprzednich edycji, a dalej na drodze tajnego głosowania każdy można zagłosować na „swojego” sportowca. Ostatnim etapem jest nagradzanie zwycięzców. Projekt posiada już kilka edycji a co roku jego forma przybiera coraz lepszych kształtów i organizacji, co niewątpliwie ozancza, ze jest czymś potrzebnym na UW i w Polsce. „Jeszcze jest czas na to, żeby zagłosować na „swojego” sportowca UW” – zachęca koło naukowe „Get Ready”.

Trwa Plebiscyt Sportu UW – kto zostanie sportowym mistrzem UW komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się