7°C pochmurno z przejaśnieniami

Twoje dziecko może stworzyć własną grę

Rozrywka, Twoje dziecko może stworzyć własną - zdjęcie, fotografia

Firma UBISOFT zaprasza małych miłośników kosmosu do udziału w warsztatach na których wspólnie stworzą koncepcję promocyjną gry "Starlink".

Twórca gier komputerowych UBISOFT organizuje 8 września warsztaty ALE KOSMOS w Muzeum Etnograficzne i wszyscy miłośnicy gier oraz kosmosu w wieku 8-12 lat są zaproszeni, Wraz z ekspertami będą mieli okazję wziąć udział w tworzeniu promocji oraz zagrać w "Starlink". 

Gra "Starlink" polega na przejęciu sterów wirtualnego statku kosmicznego oraz wyruszenie na super kosmiczną przygodę wzdłuż galaktyki. Na warsztaty aplikować można tutaj, a zgłaszać można się do końca sierpnia. Na warsztatach będzie działo się dużo - będą eksperci od kosmosu i astrologii (w tym twórca bloga "Z głową w gwiazdach"), także na pewno wszelaki głód pytań zostanie zaspokojony. Dzieci zagrają w grę "Starlink: Battle for Atlas" i ocenią samodzielnie czy wszystko jest okej, Ponadto owa dziecięca kreatywność zostanie wykorzystana do stworzenie koncepcji promocyjnej gry, Dlaczego specjaliści uznali pomoc dzieci za konieczną? Anna Kubica zajmująca stanowisko Brand Manager firmy UBISOFT wypowiada się następująco: "Gra Starlink powstała z myślą o najmłodszych graczach i to właśnie ich pomysłowość postanowiliśmy zawierzyć stworzenie pomysłu na komunikację gry. Wierzymy, że to dzieci są najbardziej kreatywnymi istotami na tej planecie, a ich sposób myślenia nie jest wrzucony na tory, którymi my dorośli podążamy. Właśnie dlatego chcielibyśmy zaangażować je w proces kreowania strategii. Chcemy pozwolić najmłodszym na uwolnienie ich naturalnego potencjału i zachęcać do nieszablonowego myślenia, pokazując, że ich pomysły mogą stać się częścią istniejącego i poważnego projektu".

Do końca sierpnia został niecały tydzień, warto więc - w przypadku zainteresowania warsztatami - zapisać dzieci już teraz. 


Twoje dziecko może stworzyć własną grę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się