17°C bezchmurnie

Wojtek Mazolewski z gośćmi "Chaos Pełen Idei”

Muzyka, Wojtek Mazolewski gośćmi

Foto: Joanna Wizmur

Wojciech Mazolewski, czołowy Polski muzyk jazzowy, w którego nutach czai się tajemnica, wymykająca się wszelkim znanym definicjom. Wybitny jazzman, który stworzył nurt muzyczny, będący wyjątkowo subtelnym połączeniem jazzu, punku i folku. Podbił serca słuchaczy nie tylko w Polsce ale także i na całym świecie, o czym świadczą liczne międzynarodowe trasy koncertowe gdzie jest gorąco przyjmowany.

Już 12 grudnia oddajmy się niesamowitemu klimatowi, który w Teatrze Muzycznym Roma wraz z niepowtarzalnymi dźwiękami Wojtka tworzyć będą muzycy Mazolewski Quintet, gościnnie wystąpią: Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, John Porter, Wojtek Waglewski, Ania Rusowicz, Misia Furtak, Vienio, Justyna Święs, Piotr Zioła.

Ten koncert, który promuje najnowszą płytę "Chaos pełen idei" będzie pełen niespodzianek, niesamowitych dźwięków i magii. Jedno z najpiękniejszych miejsc na polskiej scenie muzycznej, najlepsi muzycy, moc instrumentów i niesamowita relacja z publicznością. Ten koncert zapadnie w pamięci każdego widza. Nie może Was tam zabraknąć!

Zapraszamy: 12 grudnia 2016 godz. 20:00 Teatr Muzyczny Roma w Warszawie

Wojtek Mazolewski z gośćmi "Chaos Pełen Idei” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się