-1°C pochmurno z przejaśnieniami

Jeszcze dwa hity na Torwarze w marcu. ONICO Warszawa gra ze ścisłą czołówką

Sport, Jeszcze Torwarze marcu ONICO Warszawa ścisłą czołówką - zdjęcie, fotografia

Końcówka tego miesiąca dla wszystkich miłośników siatkówki, a w szczególności kibiców ONICO Warszawa, zapowiada się nad wyraz emocjonująco. Dlaczego? Odpowiedz jest prosta! Pod koniec miesiąca ONICO gra na Torwarze dwa mecze i to nie byle z kim!

Kalendarz stołecznych siatkarzy jest bardzo napięty, ale nikt nie narzeka bo wyśmienicie spisujące się ONICO jest na fali. Już w najbliższą niedzielę (25.03.2018) siatkarze zagrają z Asseco Resovią Rzeszów. Mecz rozpocznie się o godzinie 20.00. Asseco jest w tabeli tuż za ONICO. Ma 3 punkty straty, ale również jeden mecz rozegrany więcej.

Na tym siatkarskich emocji w Warszawie nie koniec w marcu. W środę, 28 marca, kolejny hit na Torwarze. ONICO Warszawa zagra ze Skrą Bełchatów. Ten mecz będzie teoretycznie trudniejszy. Skra aktualnie zajmuje pozycje wicelidera i ma 7 punktów przewagi. Mecz rozpocznie się o godzinie 20.30.

Zachęcamy do kibicowania na Torwarze, a kto nie da rady może obejrzeć mecze na Polsat Sport.

Jeśli mało komuś będzie siatkarskich emocji w wykonaniu ONICO Warszawa w marcu to 30.03 jest mecz wyjazdowy z Indykpol AZS Olsztyn.


Miejsce zdarzenia mapa Warszawa śródmieście


Jeszcze dwa hity na Torwarze w marcu. ONICO Warszawa gra ze ścisłą czołówką komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się