17°C rozproszone chmury

Bezpiecznie i profesjonalnie dbamy o zęby - Dental Fraternity Centrum

Zespół Dental Fraternity

Wieloletnie doświadczenie, zaawansowane technologie i osobiste podejście do pacjenta – te cechy wyróżniają Centrum Stomatologiczne Dental Fraternity przy Alei Jana Pawła II 26 na tle innych gabinetów dentystycznych!

Dental Fraternity zdecydowanie jest miejscem wyjątkowym. To centrum stomatologiczne oferujące szeroki wachlarz zabiegów: od profilaktyki, poprzez chirurgię i implantologię, aż po ortodoncję i stomatologię estetyczną, włącznie z projektowaniem uśmiechu! Wszystko to dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii oraz współpracy kilkunastu lekarzy specjalizujących się w różnych dziedzinach. Niezwykle pomocna może być też możliwość wykonywania zabiegów pod narkozą. Każdy pacjent może otrzymać tego typu znieczulenie. Najbardziej pomocna narkoza jest jednak dla osób niepełnosprawnych, które w normalnych warunkach mogą mieć wielką trudność z przeżywaniem bolesnych zabiegów. Co ważne, zachowane jest najwyższe bezpieczeństwo przy podawaniu narkozy, gdyż podczas zabiegu pacjent jest pod opieką anestezjologa, pielęgniarki anestezjologicznej i całego zespołu dentystycznego.

To może kilka słów o historii tego miejsca. Klinika Vita-Dent (obecnie Dental Fraternity) przy Alei Jana Pawła II 26 działa już od ćwierć wieku, natomiast punkt zwrotny nastąpił w 2017 roku. Wtedy bowiem dołączyła ona do grupy Dental Fraternity, której założycielami byli Jan Perek i jego brat, Maciej. W 2013 utworzyli oni na Ochocie swój pierwszy gabinet stomatologiczny. Ich ideą było oparcie go o wartości takie jak zaufanie, uczciwość i empatia – zarówno pomiędzy pracownikami, jak i w relacji pacjent – lekarz. Do tego nie sposób odmówić pracującym tam do dziś lekarzom wysokiego profesjonalizmu. Wszystkie te wartości przejęła po nich klinika Vita-Dent.

Poza wyjątkowym połączeniem wysokiej jakości pracy i życzliwości, zespół Dental Fraternity kładzie duży nacisk na personalne podejście. Wyrazem tego jest wprowadzenie instytucji Osobistego Opiekuna Pacjenta. Jest to osoba, która przy ścisłej współpracy z lekarzem prowadzącym przygotowuje plan leczenia. Dokładnie informuje Pacjenta o poszczególnych jego etapach, ich kolejności oraz kosztach. Wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania Pacjenta oraz pozostaje z nim w bezpośrednim kontakcie służąc pomocą oraz wszelkim możliwym wsparciem.

Opiekun może być bardzo pomocny dla osób, które leczą się fazowo, ale też dla tych, którzy dbają o swoje zęby, regularnie uczęszczając na przeglądy dentystyczne. Wtedy pomaga on pacjentowi zebrać w całość wyniki badań. Należy tutaj zaznaczyć, że regularne przeglądy są istotne nie tylko dla zdrowia naszych zębów, ale też dla zawartości naszych portfeli! Większość problemów z jamą ustną da się bowiem rozwiązać szybko, tanio i bezboleśnie, jeśli stosuje się profilaktykę. Dotyczy to oczywiście głównie najmłodszych, gdyż ich zęby mogą jeszcze zaznać świetlanej przyszłości. Wystarczy wypracować nawyk dbania o nie, również gdy są to jeszcze mleczaki, aby zapobiec takim problemom, jak próchnica, obecna dziś u 90% dzieci! Ale również dla osób dorosłych jest jeszcze nadzieja. Mimo że często mają już pewne kłopoty ze zdrowiem swoich zębów, regularna profilaktyka i opieka stomatologa mogą sprawić, że uśmiech stanie się znów iście młodzieńczy! Natomiast osoby, którym zaczyna brakować własnych zębów, również nie mają nad czym rozpaczać, równie użyteczne mogą bowiem być implanty i protezy. Należy jednak pamiętać, że wymagają one szczególnej opieki, dlatego ich posiadacze powinni przykładać jeszcze większą wagę do regularnej profilaktyki.

Zważając na to, zespół Dental Fraternity zaprasza Państwa do swojego gabinetu w Śródmieściu, przy Alei Jana Pawła II 26, na bezpłatny przegląd dentystyczny! Warto dbać o swoje zęby, a ci ludzie odpowiednio w tym pomogą!

Dane kontaktowe:

Centrum Stomatologiczne Dental Fraternity, Aleja Jana Pawła II 26, 00-133, Warszawa

Tel.: 22-620-55-88, Email: [email protected]

Facebook, Instagram


dentysta, stomatolog, śródmieście, aleja jana pawła ii, chirurgia stomatologiczna, implanty, protezy, implantologia, stomatologia estetyczna, ortodoncja - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się